Menu:

Aktuálně:

Nejsou žádné aktuality.

Starší novinky..


Není nová akce.

Kronika:
Noční expedice
Fotogalerie:
Miquik ...

Novinky

29. července 2016:

POZOR - ZMĚNA - TÁBOR SKAUTEK
Z důvodu chybných informací musíme upravit čas příjezdu skautek z tábora. Přijedeme na zastávku ČD v 12.15 i se zavazadly (v neděli 31.7.)
Omlouváme se za komplikace.

28. prosince 2012:

Pokud chcete emailovou schránku, který bude končit na @skaut.cz nebo @skautka.cz, zkontaktujte Rafa na Raf@skaut.cz

Podrobnější info též na skautské křižovatce

16. dubna 2012:

Pro každého člena střediska budeme pořizovat triko. Na pátečních schůzkách je možné si do 28.4.  vyzkoušet jakoukoliv velikost přímo na sobě - ptejte se po Bárný.

Pokud nemáte možnost si tričko vyzkoušet přímo na schůzkách, v příloze jsou obrázky triček a velikostní tabulka, napište stredisko@junakkostelec.org jakou velikost budete chtít - do 28.4.
Pokud velikost odhadnout nestihnete, nezoufejte. Objednáme od každé velikosti několik kusů navíc :)

Velikostní tabulky ke stažení na http://www.junakkostelec.org/stredisko/download/trika.zip

Milan Hanyk - Raf

1. června 2011:

Chcete účet ve SkautISu? SkautIS je skautský informační systém, který obsahuje informace o jednotlivých členech Junáka, o střediscích, akcích a podobně. Postupně se začíná používat i pro přihlašování na skautské webové stránky, nedávno bylo spuštěno přihlašování na Skautskou křižovatku.

Každý člen střediska má tedy možnost si ve SkautISu zřídit uživatelský účet. Pro členy mladší 15-ti let pouze s možností nahlížení na svoje údaje, pro starší potom s možností editace vlastních údajů.

Účet zřídíte na webu https://is.skaut.cz/Junak/Anonym/UserRegistration.aspx

Vyplňte údaje, zvolte si vhodné heslo (to nikomu nikdy nesdělujte) a na e-mail milan.hanyk@gmail.com zašlete vaše jméno, příjmené, uživatelské jméno a bezpečnostní kód. Údaje v systému potvrdím a následně se můžete přihlásit na https://is.skaut.cz

Milan Hanyk - Raf, vedoucí střediska

« Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »